Pytania i odpowiedzi

REJESTRACJA


W przypadku gdy zapomnimy swojego hasła, należy kliknąć w napis „nie pamiętasz hasła?” i podać swój adres e-mail, który był użyty w procesie rejestracji. Na podany adres wysłany zostanie link do ustawienia nowego hasła.
Nie, posiadanie konta nie jest konieczne.
Można dokonywać zakupów bez rejestracji. W tej opcji nie ma jednak możliwości sprawdzenia historii zamówień. Przy kolejnych zamówieniach trzeba ponownie wypełnić dane dotyczące dostawy. Nie można również korzystać z ewentualnych promocji dla stałych klientów.
Aby dokonać rejestracji w sklepie należy podczas składania zamówienia zaznaczyć opcję „Stworzyć konto?”. W następnym kroku należy określić hasło do konta. Zostanie ono założone podczas finalizacji zakupu.
Można dokonywać zmian swoich danych adresowych po zalogowaniu w zakładce Moje konto.

ZAMÓWIENIA


Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości wycofania złożonego zamówienia. O rezygnacji można poinformować drogą mailową lub telefoniczną – informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.
Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od wybranych produktów i sposobu dostawy paczki. W przypadku towarów dostępnych od ręki wynosi zwykle 2-3 dni robocze.
Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego nie mamy możliwości modyfikacji zamówień już złożonych.
Można próbować anulować zamówienie dzwoniąc lub wysyłając maila z informacja o rezygnacji z zamówienia i złożyć zamówienie raz jeszcze z poprawnymi danymi. Wysłanie „niechcianego” zamówienia zostanie wstrzymane, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.
Status zamówienia widoczny jest w historii zamówień dla klientów zarejestrowanych. Ponadto klienci otrzymują maile generowane automatycznie informujące o statusach: potwierdzenie przyjęcia zamówienia, w realizacji, zrealizowano.
Istnieje możliwość odbioru osobistego. W koszyku jako formę dostawy należy wybrać opcję “odbiór osobisty”.

PŁATNOŚCI


Za towar można zapłacić przelewem bankowym, za pomocą systemu Przelewy24 (przelewy bankowe, karty płatnicze oraz Paypal), przy odbiorze przesyłki w opcji za pobraniem oraz podczas osobistego odbioru towaru.
Zapłaty można dokonać na numer konta podany w zakładce Kontakt.
W przypadku takich towarów należy telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego ustalić kwotę i formę zapłaty.

WYMIANY I ZWROTY


Klient, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić bez podania przyczyny.
W celu odstąpienia Klient musi poinformować Sprzedawcę w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu wysłanego pocztą. Klient może też wysłać na adres mailowy jakiekolwiek inne, jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu przez sklep
W przypadku płatności przy odbiorze pieniądze są zwracane na numer konta wskazany przez klienta. W przypadku płatności przelewem i za pomocą systemu Przelewy24 (również za pomocą karty debetowej/kredytowej) na numer konta z którego dokonano płatności lub wskazany przez klienta w prawidłowo uzupełnionym formularzu zwrotu.
Jest to możliwe. Prosimy o telefon lub mail w celu ustalenia szczegółów.


REKLAMACJE


Reklamacja towaru może nastąpić ze względu na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej.Kupujący może złożyć reklamację, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Kupującemu.
W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres sklepu lub dostarczenie go osobiście. Do odsyłanego lub dostarczonego do sklepu stacjonarnego towaru Klient proszony jest o dołączenie paragonu fiskalnego lub faktury VAT. W związku z dokonaniem reklamacji Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego i wysłania z towarem oraz drogą elektroniczną na adres sklep@en.en.flybogdal.com. W przypadku przesłania przez Klienta formularza reklamacyjnego drogą elektroniczną na adres sklep@en.en.flybogdal.com, rozstrzygnięcie reklamacyjne zostanie przesłane Klientowi jako odpowiedź zwrotna, również pocztą elektroniczną.
Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i żądaniem Klienta. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji. W przypadku uwzględnienia reklamacji Sprzedawca może przesłać na adres poczty elektronicznej Klienta podany w zamówieniu korektę faktury sprzedaży z żądaniem potwierdzenia otrzymania wiadomości.PRODUKTY


Produkty wyświetlone na stronie różnią się między sobą dostępnością oraz czasem realizacji zamówienia.
W tym celu prosimy użyć formularza kontaktowego, wtyczki kontaktu facebook messenger lub zadzwonić pod numer podany w zakładce kontakt, aby uzyskać informację o cenie lub dostępności danego produktu.
Produkty wyświetlone na stronie różnią się między sobą dostępnością oraz czasem realizacji zamówienia i w tym celu prosimy użyć formularza kontaktowego, wtyczki kontaktu facebook messenger lub zadzwonić pod numer podany w zakładce kontakt.
W przypadku produktów bez podanej ceny prosimy użyć formularza kontaktowego, wtyczki kontaktu facebook messenger lub zadzwonić pod numer podany w zakładce kontakt.

RODO


Aby uzyskać kopię danych osobowych zgromadzonych przez Administratora należy wysłać wniosek w formie pisemnej na adres firmy lub elektronicznej na adres email sklep@flybogdal.com. Żądanie powinno zawierać dane potrzebne do identyfikacji Użytkownika sklepu, dane Administratora i podpis. Wzór pisma, z którego można skorzystać, znajduje się w zakładce „Pliki do pobrania”.

Zgodnie z RODO Użytkownik może usunąć swoje dane osobowe zgromadzone przez Administratora z zastrzeżeniem sytuacji, w których są one niezbędne do realizacji wcześniej zawartej umowy. Przykładowo dane osoby, która zakupiła coś w sklepie, będą przechowywane aż do końca okresu rękojmi wynikającej z zawartej wcześniej umowy kupna ze sklepem i nie mogą zostać usunięte w tym czasie.
Aby usunąć dane osobowe zgromadzone przez Administratora należy wysłać wniosek w formie pisemnej na adres firmy lub elektronicznej na adres email sklep@flybogdal.com. Żądanie powinno zawierać dane potrzebne do identyfikacji Użytkownika sklepu, dane Administratora i podpis. Wzór pisma, z którego można skorzystać, znajduje się w zakładce „Pliki do pobrania”.
PolandEnglish
0